Oferty pracy

Oferta pracy

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy

Zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień na magazynie
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • wyszukiwanie towarów według określonego klucza
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego
  • Start pracy – luty 2018

Czego oczekujemy

  • odpowiedzialność oraz chęci do pracy
  • dyspozycyjność na min. 5 miesięcy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość do pracy zmianowej

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
  • możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy
  • wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej
  • pracę w renomowanej Agencji pracy która należy do Polskiego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia oraz Inicjatywy Mobilności Pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Szczegóły oferty

Start pracy 01.02.2018
10,50 brutto
Data dodania: 12.01.2018

Korzyści

Praca w Contrain to wiele benefitów i korzyści.

Sprawdź co oferujemy

Strefa wiedzy

Dowiedz się więcej o pracy za granicą.
Przejdź do strefy wiedzy

FAQ

Znajdź odpowiedzi na ważne pytania.
Dowiedz się więcej
PLUA

Znajdziemy dla Ciebie
najlepszą ofertę pracy

Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!
Znajdź mi pracę Zwiń

Uzupełnij jeszcze kilka informacji o sobie i wyślij formularz

Dołącz swoje CV

Doświadczenie zawodowe

RolnictwoOgrodnictwoProdukcjaLogistykaInne

Preferowane branże

BudownictwoPrzemysłLogistykaRecyklingOgrodnictwoRolnictwoProdukcjaUprawa grzybówBranże inne

Od kiedy możesz wyjechać?

Określ długość wyjazdu

Chcę jechać z osobą towarzyszącą

tak nie

Wykształcenie

Posiadane uprawnienia

Upr. wózek widł. niskiego składowaniaUpr. wózek widł. wysokiego składowaniaUpr. spawalnicze TIGUpr. spawalnicze MIG - MAGUpr. spawalnicze inneUprawnienia elektryczne

Języki

Jak dowiedziałeś się o Contrain?

Uzupełnij dodatkowe pola formularza

Найдем для тебя наилучшее
предложение работы

Заполни анкету, а мы займемся остальным!
Найди для меня работу Свернуть

Запиши еще немного информации о себe и вышли анкету

Добавь свое резюме

опыт работы

Сельское хозяйствоСадоводствоПроизводствоЛогистикаДругое

Предпочтительные

архитектурапромышленностьЛогистикаПереработкаСадоводствоСельское хозяйствоПроизводствоВыращивание грибовДругое

Когда сможете приехать?

Укажи длительность выезда

Хочу приехать с приятелями

Да Не

Образование

Права

Право к управлению карой низкогоПраво к управлению карой высокогоПрава на сварку TIGПрава на сварку MIG - MAGдругие разрешения на сваркуЭлектрическая квалификация

Языки

Откуда узнал о Contrain?

Заполни дополнительные графы анкеты

Snel contact

Bent u werkgever en bent u op zoek naar werknemers? Wilt u vragen over samenwerking? Neem dan contact met ons op!